ویزا آنتالیا ترکیه

انواع ویزاها به ترکیه و قانونی
به طور کلی دو نوع ویزای توریستی وجود دارد؟ ویزای تک ورودی و یک ویزای چندگانه یک ویزای تک ورودی اجازه می دهد تا یک بار ورود به ترکیه و هنگامی که شما کشور را ترک (بدون در نظر گرفتن طول اقامت خود) شما نیاز به گرفتن ویزا مجزا برای بازگشت دوباره به ترکیه. یک ویزای چند ورودی، از سوی دیگر اجازه ورود چندگانه به کشور را در طول مدت اعتبار آن بدون هیچ گونه هزینه اضافی. با این حال، اکثریت بازدید کنندگان نیاز به ویزای تک ورودی دارند. فقط اگر شما برنامه ای برای وارد کردن و ترک ترکیه 4-5 بار در عرض سه ماه داشته باشید، می توانید برای ورود چندگانه اقدام کنید. فرم درخواست ویزا شامل دو بخش مهم است؟ اشغال و هدف بازدید همانطور که در مورد قانونی بودن، یک ویزای عمومی گردشگری اجازه کار یا تحصیل در ترکیه را نمی دهد. برای این منظور، شما نیاز به ویزای کار / قیمت تور آنتالیا  تحصیل و همچنین اجازه اقامت دارید. اگر صاحب یک معتبر گذرنامه هستید، نمی توانید در تجارت دیپلماتیک، نظامی یا رسمی در ترکیه شرکت کنید. برای این منظور، ویزای شما باید با کلمات «پاسپورت رسمی» مهر شود؟ به همین ترتیب، اگر میخواهید فیلمهای مستند را بگیرید، برای کاوشهای باستانشناسی بروید یا تحقیق کنید، باید از مجوز قبلی ویژه ای از مقامات ترکیه درخواست کنید.

گرفتن ویزا به ترکیه
شهروندان بسیاری از کشورها برای بازدید از ترکیه به ویزا نیاز دارند. ویزای مهمترین وسیله است تا آنجا که بازدید از یک کشور جدید مربوط می شود. بنابراین گرفتن ویزا به ترکیه قبل از رفتن به آنجا ضروری است. شما همچنین می توانید آن را در مقابله با فرودگاه در هنگام ورود به ترکیه خریداری کنید. برای خرید ویزا از مقبره در فرودگاه استانبول، مهم است که حمل دقیق مبلغ نقدی (CASH ONLY)؟ هیچ کارت اعتباری یا چک مسافرتی مجاز نیست. در این بخش، ما جزئیات دریافت ویزا به ترکیه را توضیح خواهیم داد.

نحوه دریافت ویزا به ترکیه
در همان آغاز، ضروری است توجه داشته باشید که همه کشورها برای همه ملیت ها نیازی به ویزا ندارند. در این صورت شما می توانید به مرز وارد شوید، مجوز گردشگری را دریافت کنید؟ و فقط به کشور وارد شوید با این حال، لازم است با یک نماینده مسافرتی در مورد شرایط ویزا مورد نیاز است. روش رسمی اخذ ویزا بسیار شبیه به عبور از سوئد است. شما باید به سفارت، کمیساریای عالی، کنسولگری یا هیئت نمایندگی آن کشور بروید که از آن بازدید میکنید. با استفاده از بهترین لباس های خود به آنجا بروید و در بهترین حالت خود باشید. لازم است تحت تاثیر قرار دادن مقامات سفارت، زیرا آنها نماینده ای از کشور شما هستند که مایل به بازدید هستند و به شما ویزا می دهند. در مورد آنچه که شما باید برای رسیدن به کنسولگری انجام دهید مطلع شوید عکس ها، نامه های توصیه شده، بلیط های هوایی و سایر اسناد. شما همچنین ممکن است نیاز به پول زیادی در حساب های خود داشته باشید. در واقع سفارتخانه های مختلف برای یک کشور متفاوت رفتار می کنند و در نتیجه برخی از آنها مستلزم تعداد زیادی اسناد دیگر هستند که دیگران از آنها بهترین تور آنتالیا  خواسته اند. بنابراین بهتر است در طرف امن تر قرار بگیرد و همه چیز را حمل کند. ساعات کاری ویزا فقط چند ساعت صبح است و از این رو بهتر است قبل از آن به آنجا بروید تا از ایستادن در یک صف طولانی جلوگیری شود. به طور معمول یک تا سه روز برای گرفتن ویزا که گذرنامه معمولا با سفارت وجود دارد، طول می کشد. برای موارد احتمالی، بهتر است که برای دریافت پاسپورت از مقامات کنسولگری درخواست دهید. تا آنجا که به ترکیه مربوط می شود، اتباع دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، هلند، ایسلند، اسرائیل، ژاپن، نیوزیلند، سوئد و سوئیس می توانند تنها با یک ویزای معتبر از سه ماهه به ترکیه بازگردند. همانطور که طبق قوانین، دارندگان گذرنامه بریتانیایی و ایرلندی که به ترکیه سفر می کنند نیز نیاز به ویزا دارند. برای این منظور آنها می توانند به کنسولگری ترکیه در لندن یا ماموریت دیپلماتیک ترکیه در سایر کشورها سفر کنند. برای کسب ویزا از کنسولگری ترکیه در لندن، شما باید با یک عکس گذرنامه و هزینه ویزا به کنسولگری درخواست دهید. کسانی که اسناد مسافرتی را دارند باید به طور شخصی به کنسولگری مراجعه کنند. چیزهایی که در این مورد به درخواست شما نیاز دارید، اسناد مسافرتی شما با حداقل یک سال، عکس اندازه گذرنامه، فرم درخواست کامل کامل، آخرین بیانیه بانکی و یک نامه مرجع از کارفرمای یا موسسه آموزشی است. در نهایت اطمینان حاصل کنید که از تاریخ ورود شما به ترکیه حداقل گذرنامه شش ماهه در گذرنامه شما وجود دارد.

خرید ویزا بیش از شمارنده
به غیر از گرفتن ویزا از سفارت ترکیه، شما همچنین می توانید آن را در بندر ورودی در ترکیه خریداری کنید. شمار ویزا در فرودگاه استانبول ترکیه در سمت چپ منطقه کنترل پاسپورت در داخل سالن ورود واقع شده است. برای به دست آوردن ویزای ترکیه، باید پرداخت را در یورو یا دلار آمریکا انجام دهید. این به این دلیل است که آنها کارت های اعتباری، لیره ترکیه یا مسافران را نمی پذیرند. هزینه ویزا باید تنها به صورت نقدی و نقدی پرداخت شود و هزینه آن نیز باشد